Keywords

Latest topics
» Nieobecności
Sob Cze 17, 2017 3:14 pm by Białoruś

» Skojarzenia
Czw Cze 15, 2017 10:32 pm by Dania

» Reakcje
Czw Cze 15, 2017 10:30 pm by Dania

» Parowanie
Pon Cze 12, 2017 8:59 pm by Argentyna

» Niekończąca się opowieść
Nie Cze 04, 2017 8:16 pm by Czarnogóra

» Otwórz książkę...
Nie Cze 04, 2017 8:13 pm by Czarnogóra

» Muzycznie
Nie Maj 21, 2017 6:36 pm by Korea Północna

» Banowanie
Nie Maj 21, 2017 6:35 pm by Korea Północna

» Rozwiń skrót
Sob Maj 20, 2017 12:19 am by Anglia

wymiana
Font

Przykładowa karta postaci

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Przykładowa karta postaci

Pisanie by Chorwacja on Nie Lis 20, 2016 8:32 pm

Niepodległe Kędzierzyn-Koźle

Imię: Janusz
Nazwisko: Misiak

Charakter:
Kędzierzyn to szczęściarz losu. Jest ciągle w ruchu, kocha wolność i niezależność. Zmierza prosto do celu i nic nie odwiedzie go z raz obranej drogi. Swoje opinie wyraża bez ogródek, jest szczery do bólu. Wścibski, zupełnie brak mu taktu i dyplomacji. Niebezpiecznie jest powierzać mu sekrety, z przejęcia podzieli się cudzymi kłopotami z innymi. W życiu szuka przygód. Ma duże poczucie sprawiedliwości, zawsze stanie w obronie słabszych. Fascynują Janusza sprawy duchowe, zgłębia systemy religijne i mistyczne różnych kultur. Ma skłonność do filozofowania i budowania własnych systemów wyjaśniających istotę świata.
Kędzierzyn jest też lekkomyślny, nie zawsze dotrzymuje obietnic. Jest hojny, zazwyczaj jednak wydaje za dużo. Dla dobrej zabawy zrobi wszystko.

Wygląd:
Jest to na oko dwudziestoletni mężczyzna, o miłej, usianej piegami twarzy. Mały, trochę zadarty nos nadaje jego twarzy nieco łobuzerski wygląd. Oczy ma duże, jasnozielone. Wysoko nad oczyma umieszczone brwi stwarzają wrażenie jakby się stale dziwił albo o coś pytał. suta szerokie, przeważnie uśmiechnięte, zęby białe i trochę zbyt duże. Włosy mają kasztanową barwę, są zawsze krótko przystrzyżone, przez co uszy wydają się trochę odstające. Często się różowieją, zwykle z jakiejś emocji. Głowa kulista, cienka szyja, proste ramiona.
Jest dość niski i niezbyt zgrabny. Ma długie ręce o delikatnych, prawie dziewczęcych dłoniach, a krótki, nieco pękaty tułów unoszą bardzo długie i cienkie nogi.


Relacje:

Polska
Feliksowi trudno było przyjąć do wiadomości fakt, że Janusz stał się niepodległy. Co jest oczywiście zrozumiałe, patrząc na znaczenie historyczne Kędzierzyna-Koźla. Dogadują się jednak w miarę, w końcu cały czas są rodziną.

Niemcy
Kędzierzyn-Koźle lubi Ludwiga. Trudno żeby go nie lubił, skoro Janusz to jednak Ślązak. Na dodatek przed wojną Janusz znajdował się jeszcze w granicach Niemiec, stąd jego ogólna sympatia.

Czechy
Czeszkę też lubi, bo i też się kiedyś u niej pałętał. Janusz to dość światowy chłopak, jak widać.
Ciekawostki:


  • Według raportu Światowej Organizacji Zdrowia w 2016 roku Kędzierzyn-Koźle zostało sklasyfikowane jako trzydzieste trzecie najbardziej zanieczyszczone miasto Unii Europejskiej.

  • Kędzierzyn-Koźle nie tworzy spójnej całości – wyraźnie odrębne dzielnice są porozdzielane lasami, łąkami i polami uprawnymi.

  • Pierwsze informacje źródłowe o ufortyfikowanej osadzie Kosle pochodzą ze spisanej po łacinie w latach 1112–1116 przez Galla Anonima Kroniki polskiej.


Chorwacja

Liczba postów : 89
Join date : 18/04/2016


Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach