Keywords

Latest topics
» Nieobecności
Sob Cze 17, 2017 3:14 pm by Białoruś

» Skojarzenia
Czw Cze 15, 2017 10:32 pm by Dania

» Reakcje
Czw Cze 15, 2017 10:30 pm by Dania

» Parowanie
Pon Cze 12, 2017 8:59 pm by Argentyna

» Niekończąca się opowieść
Nie Cze 04, 2017 8:16 pm by Czarnogóra

» Otwórz książkę...
Nie Cze 04, 2017 8:13 pm by Czarnogóra

» Muzycznie
Nie Maj 21, 2017 6:36 pm by Korea Północna

» Banowanie
Nie Maj 21, 2017 6:35 pm by Korea Północna

» Rozwiń skrót
Sob Maj 20, 2017 12:19 am by Anglia

wymiana
Font

Маладая дзевачка, чаму ты ня весела?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Маладая дзевачка, чаму ты ня весела?

Pisanie by Białoruś on Nie Kwi 23, 2017 4:16 pm
 Republika Białorusi

Рэспубліка Беларусь 


Znana także kiedyś jako
Ruś Biała
Białoruska Republika Ludowa
Białoruska Socjalistyczna Republika Radziecka
Imię: Natalya / Natalia / Natasha
Nazwisko: Arloyskaya

Charakter:
Natalia jest głównie znana ze swej surowości i oziębłości w stosunku do innych, a także z obsesyjnej miłości wobec Ivana.  Tak obsesyjnej, że chce wyjść za niego za mąż.
W japońskim terminie można by tu użyć słowa yandere. Jakby na to nie spojrzeć  określa ono idealnie część jej charakteru.  Używa ona przemocy do okazywania uczuć, a także zrobi wszystko dla wybranka swego serca – w tym przypadku Rosji.
Dobrym pytaniem byłoby tutaj, dlaczego Natalia w ogóle ma obsesje na punkcie brata.
Można tutaj przypuszczać, że jest to spowodowane tym, że jej jedynymi krewnymi byli Ukraina, Rosja i  Generał Mróz.  Jako, że sam Generał nie jest nacją, a siłą natury – to Ivan został głową ich rodziny.  To on zapewniał jej bezpieczeństwo oraz stabilność. Coś czego jej naprawdę brakowało.
Innym powodem może być to, że Rosja jest największym i najważniejszym partnerem Białorusi zarówno w sferze politycznej jak i gospodarczej.
Należy pamiętać, że jej obsesyjna miłość nie jest jej jedyną cechą charakteru.
Z  całą pewnością należy podkreślić jej podejście do życia - zarówno tego nacji jak i ludzi. Ma ona negatywne spojrzenie na świat. Uważa człowieka za serie niepowodzeń i nieszczęścia. Nieświadomie sprawiają oni cierpienie innym, pragnąc zdobyć nieskończone szczęście.  Bywają momenty kiedy Natalię napadają filozoficzne rozmyślania.  Dlaczego musi być nieśmiertelna?  Jaki jest powód jej istnienia?
Do tych myśli skłania ją samotność.
Jak inne państwa ma swoje zainteresowania i inne dziwactwa.
Dla przykładu uwielbia okultyzm. Podobno może nawet widzieć duchy, które – o ironio -  zazwyczaj chowają się przed nią.
Potrafi także wróżyć – czy to z kart tarota czy z fusów. Poza tym jest zapalonym czytelnikiem gazet oraz fanką rockowej muzyki z późnych lat 60 i 70. Ma też dziwną słabość do pudeł i kartonów.
Zna wiele bezużytecznych ciekawostek typu – imiona psów Paris Hilton, czy też to, że szczury mogą być nauczone używać narzędzia. Niewiele osób wie, ale jest świetnym akrobatą, a także, że potrafi przepięknie śpiewać.
Natalia ma tendencje do zapatrywania się w obiekty przez bardzo długi czas. Jest w stanie wpatrywać się pusty kanał telewizyjny i  wsłuchiwać  w „biały szum” przez ponad trzy godziny, albo wstać o czwartej nad ranem i wyczekiwać na wschód słońca.


Wygląd:
Rosja nieraz stwierdził, że Natalia jest naprawdę piękna. Choć zastanawiam się czy nie zrobił tego pod  przymusem. Nawet Litwa wspomniał o tym ,że mimo jej siły, czasem bywa urocza. Cóż zdania są odmienne, ale lepiej nie dyskutować na ten temat. Może się to różnie skończyć.
Białorusinka ma ponad 160cm wzrostu i jest szczupła. Posiada proste, platynowe włosy, na których czubku znajduje się kokarda. W zależności od jej nastroju bywa ona czarna lub biała. Zazwyczaj nosi je rozpuszczone, choć bywają momenty, że spina je w kucyk lub robi z nich warkocze. Jej oczy są w odcieniu kobaltu. Kiedyś pewien mężczyzna porównał je do głębokiego morza w którym czają się potwory, wyczekujące okazji, aby odgryźć głowę biednemu króliczkowi. Nie pytajcie skąd się tam wziął królik. Widać, że człowiek niewykształcony.
Natalię zazwyczaj można zobaczyć w niebieskiej sukience o długich rękawach – z białymi mankietami i kołnierzykiem, pod którym wiąże kokardę. Wokół talii zawiązany ma biały fartuch, który dodatkowo oplata w pasie wstążką, w granatowo-białe pasy. Jej ręce zdobią rękawiczki koloru hebanowego , które są „tymi ulubionymi” – raczej rzadko je zdejmuje.  Na nogach nosi czarne rajstopy. Jak przyznaje - czasem doprowadzają ją do szewskiej pasji tym, że tak szybko się dziurawią i prują. Mimo to strasznie jej się podobają. Jej ulubione buty to te typu – Mary Jane i właśnie takie zazwyczaj ubiera. 
Niewiele osób wie, że pod sukienką, na lewym udzie ma zawiązane coś na styl podwiązki. Na początku można pomyśleć, że to naprawę słodkie – tylko, że dla niej jest to miejsce gdzie trzyma swoje noże, a nie ozdoba do zachęcania mężczyzn. No, może nie licząc Ivana.
A wy się zastanawialiście gdzie ona chowa swoje ostrza.Relacje:

Rosja
Białoruś ma obsesję na punkcie brata i pragnie go poślubić, mimo iż on widzi ją tylko jako młodsze rodzeństwo, a także bywa przerażony jej zachowaniem. Natalia kocha go tak bardzo, że czasem zapomina mówić własnym językiem. Jednak z czasem zdała sobie sprawę, że nic dobrego z tego nie wyszło i postanowiła odseparować się od Ivana; ostatecznie i tak wróciła.
Często można zauważyć jak stalkuje Rosję, czy też przyczepia się do jego boku – zazwyczaj wtedy nie ma szans, że go puści w przeciągu następnej godziny.  Mimo jej agresywności i natarczywości są w stanie dogadać się w spokoju.
Można jeszcze dodać, że suknia którą nosi jest prezentem od brata.


Ukraina
Natalia często jest zła na Ukrainę. Jest to spowodowane jej zazdrością, gdyż Rosja zwraca większą uwagę na jej siostrę, niż na nią. Mimo, że Ukraina często martwi się o Natalię, młodsza z sióstr uważa, że jest ona powodem, dlaczego Ivan jej nienawidzi.
Wbrew pozorom Białoruś w pewien sposób także troszczy się o siostrę. Dla przykładu może to być moment kiedy Feliciano próbował flirtować z Ukrainą, a Natalia odstraszyła natręta.


Litwa
Przed 1918r. oboje należeli do Wielkiego Księstwa Litewskiego oraz Imperium Rosyjskiego, a do roku 1991 - do ZSRR. Natalia gardzi Litwą i traktuje go strasznie surowo. Jest to spowodowane tym, że w przeszłości Rosja faworyzował Torisa. Uważa go także za strasznie irytującego. Doskonale zdaje sobie sprawę z miłości Litwy do niej, ale nie ma pojęcia jak na to odpowiedzieć. Raz nawet zgodziła się pójść z nim na randkę – ostatecznie trwała ona trzy minuty i Natalia połamała chłopakowi wszystkie palce u dłoni. Można też dodać, że są dziwnymi przyjaciółmi z dzieciństwa. Ostatecznie dziewczyna stara się być odrobinę milsza dla niego.
Cóż, nie zawsze jej to wychodzi.


Polska
Podobnie do Litwy uważa go za irytującego osobnika.
Mają raczej neutralne stosunki. Może kiedyś łączyło ich coś więcej, ale teraz to wszystko należy do przeszłości.Łotwa
Stosunki neutralne, albo i nawet – o matko – przyjacielskie (choć oczywiście Natalia się do tego nie przyzna).
Oboje byli zachwyceni Narodową Biblioteką Białorusi.  Rozmawiali także na temat księżyca czy Mary Celeste (taki statek). Dziewczyna zaskoczyła chłopaka swoim filozoficznym myśleniem. Cóż nie ma się co dziwić. Niewiele osób by się  po niej tego spodziewało.
Co roku Łotwa udaje się do Białorusi po cukierki, a ona za każdym razem odpowiada mu, że nie ma dla niego słodyczy, gdyż białoruskie dzieci nie zbierają ich.Estonia
Raczej neutralne.
Przynajmniej dopóki nie będzie zbliżał się do jej kochanego braciszka.Stany Zjednoczone

Ich relacja zaczęła się w 1991 roku, po upadku Unii Sowieckiej, do której należała Białoruś.
Na początku chłopak stał się jej tymczasowym wzorem brata, po tym jak odseparowała się od Rosji. Można by stwierdzić, że swoim zachowaniem potrafiła go wykończyć, przez co starał się on jej pozbyć.  Jednak ostatecznie  ich stosunki popsuły się z powodu oskarżeń ze strony USA, o łamanie praw człowieka. Z kolei Natalia zarzuciła Alfredowi wtrącanie się w jej sprawy wewnętrzne.Niemcy
Nie lubi go. Ma mu za złe zniszczenia jakie jej uczynił podczas II Wojny Światowej.
Zajął wówczas całe jej współczesne terytorium i zabił wielu jej ludzi.
Niech się lepiej nie zbliża.Liechtenstein
Stosunki neutralne.
Choć należy dodać, że Białoruś jest nieziemsko zazdrosna o więź Liechtenstein z jej bratem.  Natalia chciałaby, aby jej relacja z Rosją wyglądała podobnie.
Ciekawostki:

  • Białoruś jest jedynym krajem w Europie, gdzie  wykonywane są kary śmierci. To coś chyba oznacza, nie?

  • Jej urodziny są 25 Sierpnia – jest to data Niepodległości Białorusi od ZSRR

  • Białoruś jest jednym z największych na świecie producentów ziemniaków. Jest to główne warzywo z którego przyrządza się posiłki w tym kraju. Ma on nawet swój własny pomnik w Mińsku.  A podobno to Germanie najbardziej kochają kartofle.

  • Białoruś jest drugim na świece miejscem z największym współczynnikiem rozwodów.  Podobno wyprzedza ją tylko Belgia, choć statystyki podają różnie.

  • Językami urzędowymi są białoruski i rosyjski. Z czego większość ludności i tak posługuje się tym drugim.

  • Alfabet używany współcześnie to Cyrylica i tzw. Łacinka.

  • Narodowym kwiatem Białorusi jest kwiat lnu.

  • Jednym z symbolów Białorusi jest bocian.

  • Wyznaje zasadę ,,Póki mamy co jeść jest dobrze".Gdybym coś przekręciła czy zapomniała proszę - poinformujcie mnie o tym.
Pierwszy raz uczestniczę w czymś takim. ^^"

_________________
avatar

Białoruś

Liczba postów : 18
Skąd : Mińsk
Join date : 23/04/2017


Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Маладая дзевачка, чаму ты ня весела?

Pisanie by Rumunia on Pon Kwi 24, 2017 3:18 am

Akcept.

_________________Toate-au fost la timpul lor ceva exagerat,Anii au trecut în zbor şi lumea le-a uitat.

avatar

Rumunia

Liczba postów : 29
Join date : 27/11/2016


Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach