Keywords

Latest topics
» Nieobecności
Sob Cze 17, 2017 3:14 pm by Białoruś

» Skojarzenia
Czw Cze 15, 2017 10:32 pm by Dania

» Reakcje
Czw Cze 15, 2017 10:30 pm by Dania

» Parowanie
Pon Cze 12, 2017 8:59 pm by Argentyna

» Niekończąca się opowieść
Nie Cze 04, 2017 8:16 pm by Czarnogóra

» Otwórz książkę...
Nie Cze 04, 2017 8:13 pm by Czarnogóra

» Muzycznie
Nie Maj 21, 2017 6:36 pm by Korea Północna

» Banowanie
Nie Maj 21, 2017 6:35 pm by Korea Północna

» Rozwiń skrót
Sob Maj 20, 2017 12:19 am by Anglia

wymiana
Font

Watykan

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Watykan

Pisanie by Gość on Sro Gru 21, 2016 6:53 pm

Watykan

Imię: Triela
Nazwisko: Lucchini

Charakter:

Postać wiecznie zamyślona i trochę oderwana od rzeczywistości – sprawia wrażenie jakby wszystko co dzieje się dookoła niej dotyczy wszystkich z wyłączeniem jej osoby. Jest bardzo schludna i nieco pedantyczna i stara się za wszelką cenę unikać brudu, no chyba, że nie ma innego wyboru. Ubiera się w drogo i nie przejmuje się ceną swych ubrań. Triela ma to do siebie, że jest zbytnio oderwana od rzeczywistości i często na opak rozumie oczywiste dla innych rzeczy. Sprawia wrażenie spokojniej i miłej ( i taka zazwyczaj jest), a jej mowa mało kiedy przybiera wulgarny ton. To tylko pierwsze wrażenie, bowiem jest władcza i uważa, że to co powie jest rozkazem. Dodatkowo, zawsze mówi wszystko z uśmiechem i twarzą pełną niewinności. Całe szczęście, że jej mowa jest raczej lakoniczna i mało kiedy coś mówi. W rzeczy samej, jest bardziej niewinną osobą niż mogłaby wyglądać na to kobieta w kwiecie wieku. Brak odpowiedzialności za swoje dwuznaczne zachowanie, oraz brak świadomości o swojej urodzie jest właśnie tym, co powoduje iż należy się jej bać.

Wygląd:

Triela to niezbyt rosłe dziewczę (mierzy sobie 158 centymetrów) o długich, białych włosach. Są jedwabiście gładkie i sztywne jak druty. Próba lokowania tych sięgających pasa włosów szybko okaże się fiaskiem. Ma dość duże, czerwone oczy i mały nos. Na uszach zawsze nosi kolczyki.
Jest drobnej budowy i dlatego waży niecałe 53 kilogramy. Ma stosunkowo bladą cerę. Ma drobne ramiona, a jej kości obojczykowe są dość dobrze widoczne. Obdarzona jest kobiecą figurą, z wcięciem w talii i nie za dużym biustem. Biodra ma niezbyt szerokie, przez co ma małą pupę, a jej nogi wydają się długie.
Watykan ma na sobie białą i dość skromną w materiał togę, inkrustowaną szczerym złotem. Mimo to zawsze narzeka, że nie ma pieniędzy. Toga ta zaczyna się poniżej bioder i kończy szerokimi rękawami, a plecy pozostawia delikatnie odsłonięte. Na głowie ma białą tiarę, na szyi naszyjnik zakończony jadeitem. Na uszach ma parę rubinowych kolczyków Na nogach nosi białe, wysoko wiązane kozaki sięgające za kolano z niewielkim obcasem.

Relacje:

Francja
Przepraszam kochasiu, ale Awinion to moja rezydencja!

Polska
Polsko słuchaj! Lepsza flacha od wyznawców Allaha!

Austria
O my my! Jaka z Austrii dobra przedszkolanka, mieć tyle dzieci. Ale wierz mi, ja nie jestem jednym z nich.

Holy Roman Empire (Święte cesarstwo Rzymskie)
Wychowałam jak własne dziecko, a ten i tak wolał Austrię… Ale z drugiej strony czy to takie złe… Yaoi…

Włochy Północne
Dobry chłopiec, który robi to co powie mu jego siostrzyczka z drugiej strony... Lepiej się nie przyznawać, że się go zna…

Włochy Południowe
Ten chłopiec jest taki „tsun tsun” i w ogóle jest taki słodki, ale myślałam, że nazywa się Hiszpania…

Wielka Brytania
Zboczeniec.
>

Ciekawostki:

• Po zjednoczeniu Włoch Rzym ( bo tak wtedy nazywano Watykan) znalazł się pod okupacją Włoską. Z racji, że Włochy jako takie w Hetalii nie występują, nie mogłam tego uwzględnić.

Gość
Gość

Powrót do góry Go down

Re: Watykan

Pisanie by Chorwacja on Sro Gru 21, 2016 9:18 pm

Na początku to tak: regulamin jest niepodpisany.

Ale przejdźmy do postaci:
1. Nie przepuszczę kobiety - Watykanu. W Kościele nie ma żadnych kobiet. Są w klasztorach, pomagają w parafiach, ale w hierarchii Kościoła ich zwyczajnie nie ma. Rozwodzić się nie będę czy to dobrze czy źle, po prostu kobieta nie przejdzie.
2. Odkryte plecy odpadają, obcasy też. I sukienka "skromna w materiał" też. Poczytaj jak to wygląda ze strojem cywilnym u zakonnic.
3. Relacje są słabo rozpisane i mało w nich konkretów ("ale myślałam, że nazywa się Hiszpania…" O co chodzi? I czy Watykan nie zna Włochów Południowych? Trochę przypał) Poza tym poprosiłabym o podzielenie Wielkiej Brytanii na Anglię, Szkocję i Walię, bo o ile się nie mylę w mandze też odnoszą się do Anglii "Anglio", mimo że jest utożsamiany z flagą WB.
4. To jest już mniej ważne, w sumie ciekawostka: Jest powiedziane, że Watykan w kanonie to stary mężczyzna. Absolutnie niekonieczne, bo nie ma designu ani nic, ale no, pasuje do nacji.
5. To co ci już wytknęli inni, czerwone oczy. O ile Gilbert to jakieś nieludzkie stworzenie, tak Watykan... no. Watykan to Włoch.
4. Wspominałaś, że Watykan zajmowała się HRE (Poza tym powinno być Święte Cesarstwo Rzymskie Narodu Niemieckiego, imo to ważne), samej już pokazując, że Watykan jest generalnie stary.
5. Triela nie jest imieniem typowo Włoskim, jak na CB ci wytknęli.

Tak jak wszystkie nacje można przedstawiać w różny sposób, tak na kawaii sexi Watykan się nie zgodzę. Bo jest on jednak w sporym sensie reprezentacją Kościoła Rzymskokatolickiego.

Also, Państwo Papieskie i Watykan to jedno i to samo. Sorry not sorry.

Chorwacja

Liczba postów : 89

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry